Champions Challenge -Two Lakes Cup Editia 3 – 2012

  • Festivitatea de deschidere si extragerea Detalii … 
  • Clasament si fotografii 17 oct. seara – Champions Challenge 3 2012 Detalii … 
  • Clasament si fotografii 18 oct. dimi. – Champions Challenge 3 2012 Detalii …
  • Clasament si fotografii 18 oct. seara – Champions Challenge 3 2012 Detalii …
  • Clasament Mansa 1 si fotografii 19 oct. dimi. – Champions Challenge 3 2012 Detalii …
  • Extragere standuri Mansa 2 la pranz - 19 oct 2012 Detalii …  
  • Clasament si fotografii 19 oct. seara – Champions Challenge 3 2012 Detalii … 
  • Clasament si fotografii 20 oct. dimi. – Champions Challenge 3 2012 Detalii … 
  • Clasament si fotografii 20 oct. seara – Champions Challenge 3 2012 Detalii …   
  • Clasament si fotografii 21 oct. dimi. – Champions Challenge 3 2012 Detalii …
  • Clasament si fotografii 21 oct. pranz FINAL Champions Challenge 3 2012 Detalii …
  • Festivitatea de Premiere FINAL Champions Challenge 3 2012 Detalii …

Promo :

Organizatori : Two Lakes Two Brothers Tancabesti & Baricada Carp Club

  • Locatie : Tancabesti 1 (Lacul din spate)
  • Perioada : 17-21 octombrie
  • Locuri : 26
  • Taxa : 1.500 lei/echipe 3 pescari cu drepturi depline
  • Tip pescuit : plantat-4 lansete 
  • Vor fi 2 sectoare valorice. Fiecare echipa va pescui 44 de ore pe fiecare sector.Dupa 44 de ore se va efectua o noua tragere la sorti. 
  • 2.Se puncteaza crapul romanesc, oglinda si tenul incepand cu 5 kg.

Premii:

  • Locul I – 9.000 ron
  • Locul II – 6.000 ron
  • Locul III – 3.000 ron
  • Captura : premiu surpriza

Echipele inscrise :

  •   1. David Nicu
  •   2. Dan Mitranescu
  •   3. Victor Oana
  •   4. Maty
  •   5. Marius Largeanu
  •   6. Cezar Radu – Bora Burak
  •   7. CMB
  •   8. HNV Baits
  •   9. Abbara Carp -Team
  • 10. Hamude Enizan
  • 11. Dan Alboni – Dragan Cristian
  • 12. Rujoni Adrian
  • 13. Farcas Dorin
  • 14. Bogdan Lazapolu
  • 15. Ghita – Maimutoiu
  • 16. Dudi Baits – Cristea Cristian – Zaharia
  • 17. Smart Fishing-Tibi Manescu
  • 18. Stefan Babita
  • 19. Florin Murgeanu
  • 20. Magic -Baits
  • 21. Culita-Galita
  • 22. Sekelaridis Kostas-Papadopoulos Haris
  • 23. PVTV 1
  • 24. PVTV 2
  • 25. Eduard Grigore – Dan Marinescu
  • 26. Ioan Fratila

Echipele participante 17 10 2012 :

 

Leave a Reply