Open Tancabesti 8

Final Competitie

  • Extragere Mansa 1 -Luni 27 aug 2012 si echipele pe standuri / foto si video Detalii … 
  • Clasament si fotografii Luni seara 27 august – Open Tancabesti 2012 Detalii …
  • Clasament si fotografii Marti dimineata 28 august – Open Tancabesti 2012 Detalii … 
  • Clasament si fotografii Marti seara 28 august – Open Tancabesti 2012 Detalii … 
  • Fotografii partea a 2-a Marti seara 28 august – Open Tancabesti 2012 Detalii …
  • Clasament final Mansa 1 si standurile Mansa 2 – Open Tancabesti 2012 Detalii …
  • Clasament seara si fotografii Mansa 2, 29 august – Open Tancabesti 2012 Detalii … 
  • Fotografii partea a 2-a miercuri 29 august – Open Tancabesti 2012 Detalii … 
  • Clasamente si fotografii Joi dim. si pranz 30 august - Open Tancabesti 2012 Detalii … 
  • Clasamente si fotografii Joi seara 30 august – Open Tancabesti 2012 Detalii … 
  • Clasament final si fotografii festivitate Open Tancabesti Editia a 8-a 2012 Detalii …

Programul competitiei

Start Competitie – Mansa I:

  • Luni, 27 august 2012, adunarea pe balta la ora 10.
  • La 10.30 tragerea la sorti. La ora 13 incepe mansa I .
  • Miercuri, 29 august 2012, la 10 final mansa I.

Start Mansa II:

  • Miercuri, 29 august 2012 , ora 11 tragerea la sorti mansa a II-a.
  • La ora 13 start mansa II.
  • Vineri, 31 august 2012, la ora 10 final concurs.
  • La ora 12 festivitatea de premiere.

Detalii generale

  • Perioada desfasurare :  27 – 31 August 2012
  • Pista de desfasurare : Lacul Tancabesti 1
  • Organizator : C.S. Senior Crap & Complexul Two Lakes Two Brothers Tancabesti
  • Locuri : 28
  • Taxa : 1800 lei / echipa 3 pescari
  • Sectoare valorice : A si B cu o schimbare de sector la mijlocul competitiei
  • Clasament punctaj FIPS functie de : 1) cele mai mari 5 capturi si 2) cantitatea
  • Regulamentul oficial Detalii …

Premiile:

  • Locul 1  – 15.000 lei;
  • Locul 2  – 10.000 lei;
  • Locul 3  -  5.000 lei;
  • Captura - 2000 lei

ECHIPELE CARE AU ACHITAT TAXA :

  1. MIRCEA NEACSU-DOMNICA CIPRIAN
  2. FLORIN BRAILEANU
  3. BARTIS IOSZEF
  4. OVIDIU MAILAT
  5. IOHAN
  6. CORNEL SERBU
  7. GHITA ADRIAN
  8. BOGDAN DRAGAN
  9. PREDA FLORIAN-PARVANEL IONUT
  10. CEZAR BIBU
  11. BULBUCAN LIVIU-DAN PASCA
  12. GH. CLAMPA
  13. MARTINIUC TIBERIU-OVIDIU SAUCIUC
  14. POPA GINEL
  15. IONUT NEACSU-DAN BIGA
  16. FLORIN MASU
  17. PANTELIMONESCU GABRIEL
  18. MADALIN DARLA-DOBROTA REMUS-NEGULEASA IONUT
  19. DANIEL MOLDOVAN
  20. COSTIN CIPRIAN-JEGAN VLAD
  21. PASCU CLAUDIU
  22. BELDIANU ADRIAN
  23. SMILEY FISH
  24. BANICA COSMIN
  25. ALEXANDRU MIHAI (MAX)
  26. FLORIN MIHALACHE- VLAD MOCANU
  27. DRAGOS SINCA-SORIN IONESCU
  28. MARIN LAURENTIU-IRINEL BUNICA
  29. GEORGE SLAVE – NICU CIOARA

Leave a Reply